سه شنبه ١١ آذر ١٣٩٩
منو اصلی
اخبار > اطلاعيه هاي مهمان و انتقال


نسخه چاپي ارسال به دوست

 
    اطلاعيه هاي مهمان و انتقال
  

به اطلاع دانشجویان می رسانیم که مراحل ثبت ، تاييد و دريافت تعرفه مهماني براي دانشجويان از طريق پيشخوان خدمت سامانه گلستان صورت مي پذيرد ، لذا دانشجویان گرامی با توجه به تاريخهاي زير به قسمت  " پيشخوان خدمت " قسمت " ثبت درخواست مهماني " اقدام و درخواستهاي خود را مورد بررسي قرار داده و تاييد يا عدم تاييد درخواستها پیگیری نمايند. خواهشمند است درخواست بر اساس مطابق بودن دروس با سرفصل ارائه شده در دانشگاه سمنان، رعايت پيش نيازي و هم نيازي دروس، تطابق تعداد واحد و عناوين دروس و حداقل و حداكثر واحدهاي انتخابي متناسب با معدل نيمسال قبل اطمينان باشد. دقت در اين بررسي از بسياري از مشكلات بعدي پيشگيري خواهد نمود.

بديهي است  رشته ورودي هاي كه در فرم پيوست از آنان نام برده شده  و با علامت * مشخص شده است با عنايت به مصوبه شوراي محترم آموزشي دانشگاه داراي ظرفيت مهمان به ساير دانشگاه ها نمي باشد. مضافا دانشجویان مي توانند با استفاده از گزارش 162 از اين كه وضعيت تقاضاي مهماني خود که در چه مرحله اي قرار دارد آگاه شوند.

زمان تاييد تعرفه مهماني نيمسال اول 1400-1399 : از 1399/2/2 لغايت 1399/3/2

ضمنا به پيوست جدول زمان بندي تقاضاي مهمان ،انتقال،تغيير رشته و جدول ظرفيت مهماني رشته ها و همچنين اطلاعيه هاي مربوط به مهماني نيمسال اول 1400-1399 به شرح زیر می باشد.


 

دانلود فايل : VEZARAT mehmani.pdf ( 832KB )

 

گروه خبری :1399/02/17 ساعت :٠٩:٢٥ تعداد نمایش:139 کد خبر : ١٨٦٩٧

 
 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: