يکشنبه ١٠ اسفند ١٣٩٩
منو اصلی
اخبار > اطلاعيه درخواست معافيت تحصيلي


نسخه چاپي ارسال به دوست

 
    اطلاعيه درخواست معافيت تحصيلي
  

به اطلاع  کلیه آقایان پذیرفته شده درآزمون سراسری سال 1399 مقطع کاردانی ، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته ،دکتری عمومی دامپزشکی می رساند:

پذیرفته شدگانی که ثبت نام اینترنتی خود را تکمیل نموده اند و مدارک ثبت نامی خود را  ارسال نموده اند  و دارای کارت پایان خدمت و کارت معافیت نمی باشند .موظف هستند  حداکثر تا تاریخ 01/10/1399 جهت ثبت درخواست در سامانه https://services.epolice.ir اقدام نمایند . در صورت عدم تکمیل این درخواست و عدم تکلیف تعیین وضعیت نظام وظیفه ، قبولی آنها لغو خواهد شد.

مراحل درخواست معافیت تحصیلی به شرح ذیل می باشد :

1.      دانشجوی مشمول با مراجعه به نزدیکترین مرکز پلیس 10+ شهر خود کد سخای خود را دریافت نماید. کد سخا یک کد پنج رقمی می باشد.

2.      سپس به پرتال جامع سازمانی سرویس ای پلیس به نشانیhttps://services.epolice.irمراجعه نمایید.

3.      درقسمت نام کاربری کد ملی و در قسمت کلمه عبور کد سخا و سپس کد امنیتی را وارد نموده سپس روی آیکون ورود کلیک نمائید.

4.      سپس در قسمت وظیفه عمومی         درخواست         ثبت درخواست ، وارد صفحه ثبت درخواست شوید.

5.      در پایین صفحه با انتخاب معافیت تحصیلی دانشجویی داخلی و کلیک بر روی آیکون افزودن وارد صفحه ثبت  درخواست شوید.

6.       ابتدا مشخصات فردی  را وارد کنید. درصفحه بعد مشخصات پدر و در صفحه بعد اطلاعات تحصیلی قبلی  مشاهده است. .

v     لازم به تذکر است پر کردن کلیه فیلدهای ستاره دار اجباری می باشد . بعد از پر کردن مشخصات با زدن آیکن ادامه یه قسمت بعد می رویم

7.      در قسمت ثبت  معافیت تحصیلی ابتدا دانشگاه محل تحصیل،تاریخ شروع به تحصیل، مقطع تحصیلی و رشته تحصیلی و درصورت داشتن گرایش آنرا ثبت گردد . درصورتی که متقاضی ارسال پیامک را تائید نماید مراحل کار برای وی به صورت پیامک ارسال می گردد. کلیه دانشجویان ورودی مهر 99 شروع به  تحصیل خود را 31/06/1399 ثبت نمایند.

8.      در قسمت مشاهده ، کلیه اطلاعات وارد شده قابل رویت می باشد. در صورت تایید اطلاعات و با کلیک بر روی آیکون تائید کاربر درخواست تحصیل دانشجویی داخلی و کلیک بر روی آیکون بله دردرخواست ثبت می گردد.

9.      اطلاعات بعد از ثبت قابل ویرایش اصلاح نمی باشند . لذا درصورت مغایرت ابطال کاربر ثبت را زده و دوباره درخواست خود را ثبت و اطلاعات را  وارد نمایید.

10.  با پرداخت هزینه درخواستی از سوی سامانه ثبت درخواست پایان مییابد.

v     لازم به ذکر است فقط معافیت دانشجویانی مورد تایید است که  وضعیت آنها در حالت تاييد اوليه شرايط مشمول می باشد

v     در صورتی که برای آنها غیبت یا عدم شرایط درج شده است با درخواست توجیه در سامانه مدارک تحصیلی دیپلم  و پرینت قبولی سازمان سنجش را در سامانه بارگذاری نمایید.

 

 

اداره کل امور آموزشی دانشگاه سمنان

 

 

گروه خبری :1399/09/19 ساعت :١١:٣٥ تعداد نمایش:75 کد خبر : ٢٠٦٥٥

 
 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: