يکشنبه ١٠ اسفند ١٣٩٩
منو اصلی
اخبار > « بازارچه چرتكه »


نسخه چاپي ارسال به دوست

 
    « بازارچه چرتكه »
  

دومين بازارچه توليدات دانشجويي با عنوان «چرتكه» در راستاي توسعه اشتغال و كارآفريني پايدار و با هدف حمايت از فعاليت اقتصادي دانشجويان و ارائه و فروش توليدات و توانمندي هاي آن ها، با حمايت معاونت فرهنگي اجتماعي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، سازمان امور اجتماعي كشور و مشاركت دانشگاه هاي اروميه، شيراز، سمنان، ميبد يزد، علوم و فنون دريايي خرمشهر، وليعصر رفسنجان، فردوسي‌مشهد، حضرت معصومه (س) قم، ملاير وگلستان اسفند ماه ۱۳۹۹ افتتاح خواهد شد.

در اين بازارچه تمامي دانشجويان مي توانند در دو بخش گروهي و انفرادي محصولات  و دستاوردهاي خود را در زمينه ­هاي صنايع دستي(مصنوعات فلزي، سفالي، سنگي، شيشه اي، چوبي، پارچه اي، فرش و گليم، گبه، تذهيب، نگارگري و…)، گردشگري (معرفي مراكز گردشگري، محصولات و سوغات استان و ...)، هنرهاي تجسمي (خوشنويسي، حجم، نقاشي و)، پوشش ايراني اسلامي، سوغات و خوراكي­هاي محلي، نرم افزارهاي كاربردي، توليدات فني و مهندسي ، بازي هاي فكري و سرگرمي  و ... عرضه و به فروش برسانند. (در اين بازارچه تمامي دانشجويان دانشگاه سمنان در تمامي مقاطع تحصيلي مي­ توانند محصولات و دستاوردهاي خود را پس از ثبت نام، در نمايشگاهي كه بازديد و خريد از آن براي عموم مردم آزاد مي­باشد، به فروش برسانند.)

لذا خواهشمند است در راستاي حضور فعال و پوياي دانشجويان دانشگاه سمنان در اين رويداد، نسبت به اطلاع رساني جامع و شايسته و شناسايي و معرفي دانشجويان واجد شرايط اقدام مقتضي را مبذول فرماييد.

لازم به ذكر است دانشجويان علاقه مند مي بايست تا روز دوشنبه 1399/10/1با مراجعه به سايت مديريت برنامه ريزي فرهنگي و اجتماعي به آدرس www.farhangi.semnan.ac.ir  و يا كانال هاي اطلاع رساني اين مديريت به آدرس semnanuni_farhangi @ نسبت به تكميل فرم ثبت نام اقدام نمايند.

جهت مشاهده سايت بازارچه به آدرس www.chortkehbazar.ir مراجعه فرماييد.

 

 

گروه خبری :1399/10/01 ساعت :٠٨:٥٥ تعداد نمایش:50 کد خبر : ٢٠٧٧٤

 
 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: