يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
منو اصلی
اخبار > برگزاری دو جلسه دفاع مجازی در دانشكده عمران دانشگاه سمنان


نسخه چاپي ارسال به دوست

 
    برگزاری دو جلسه دفاع مجازی در دانشكده عمران دانشگاه سمنان
  

دو جلسه دفاع مجازی ( نيمه حضوري) رساله دکتری در گروه مهندسی سازه و زلزله دانشکده مهندسی عمران با موفقیت انجام شد.

نخستین جلسه دفاع مجازي و نيمه حضوري رساله دکتری آقاي مصطفی خاتمی در گرايش سازه رشته مهندسي عمران در تاريخ 1399/01/25 با عنوان "برآورد اثرات برخورد قاب‌هاي خمشي فولادي با طبقه نرم تحت زلزله پس زلزله" تحت راهنمايي آقايان دكتر گرامی و دكتر خیرالدین و به مشاوره آقاي دكتر سیاه پلو،‌با موفقيت و به صورت نيمه حضوري ( مجازي) انجام پذيرفت. در اين جلسه آقايان دکتر معصومی از دانشگاه خوارزمی و و دکتر نادرپور از دانشكده عمران دانشگاه سمنان به عنوان داور به صورت مجازي و در حضور آقاي دکتر قلهکی به عنوان داور به صورت حضوري ( و مجازي) به صورت كامل شركت داشتند. در اين جلسه نماينده تحصيلات تكميلي آقاي دکتر سیدفرهاد موسوی نيز به صورت حضوري(و مجازي) مديريت جلسه را بر عهده داشت.

دومين جلسه دفاع مجازي و نيمه حضوري رساله دکتری آقاي محسن خزائي در گرايش مهندسي زلزله در رشته مهندسي عمران نيز در تاريخ 1399/01/25  با عنوان " تعيين موقعيت بهينه ميراگرهاي جرمي چندگانه در بهبود رفتار لرزه‌اي ساختمانهاي نامنظم بلند فولادي" با راهنمايي آقاي دكتر دكتر وهدانی و به مشاوره آقاي دكتر خيرالدين،‌با موفقيت انجام پذيرفت. در اين جلسه آقايان دکتر زهرايي از دانشگاه تهران، دكتر خداكرمي و دکتر گرامي از دانشكده عمران دانشگاه سمنان به عنوان داور به صورت مجازي شركت داشتند. در اين جلسه نماينده تحصيلات تكميلي آقاي دکتر شربتدار نيز به صورت مجازي مديريت جلسه را بر عهده داشت.

اين جلسه ها به صورت آنلاين و كامل در دانشگاه پخش و كليه فرآيندهاي صورت گرفته جهت استفاده ضبط گرديد كه قابل دسترسي براي علاقه مندان مي باشد. آقاي دكتر رضائي فر مدير تحصيلات تكميلي دانشكده عمران اضافه كردند: آیین‌نامه برگزاری دفاعیات و فعالیت‌های پژوهشی از جمله دفاع از پروپزال، گزارش‌های شش ماهه و پیش دفاع مقطع دکتری در شرایط فعلی تحت ضوابط معاونت آموزشي دانشگاه سمنان به صورت كاملا مجازی نيز برقرار است و با رعايت كليه رویه‌ها، و مقررات قبلی و موجود دانشگاه و صرفا با تغيير شیوه برگزاری دفاعیه از حالت حضوری به حالت مجازی تبدیل شده است. 

 

 

گروه خبری :1399/01/25 ساعت :١٣:٣٤ تعداد نمایش:268 کد خبر : ١٨٤٦٠

 
 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: